Masz pytania? Zadzwoń: 690 298 007

Tak to wszystko się zaczęło...
Podróżując często na wschód odkrywaliśmy różne nowe niewystępujące nigdzie kosmetyki i suplementy. Ich działanie na organizm człowieka można było określić jako cudowne. Tak powstał sklep cudaznatury.com .

Tylko u nas

możecie znaleźć Państwo największy wybór prawdziwego, żywego mumio ałtajskiego, które dostarczane jest przez najlepszych producentów. Wyłącznie sprawdzeni producenci, posiadający certyfikaty jakości produkcji, mogący przedstawić badania laboratoryjne swoich produktów mogą być naszymi dostawcami. Starannie dobieramy współpracowników tak, aby do Państwa rąk trafiały wyłącznie najlepsze suplementy.

Mumio jest znane i stosowane z powodzeniem od tysięcy lat przez mieszkańców Syberii, Pamiru, czy Himalajów, to gwarancja jego przydatności w codziennym życiu. Mumio ałtajskie, traktowane jest niczym skarb narodowy. Jego wydobyciem mogą trudnić się wyłącznie firmy mające specjalne rządowe pozwolenia.

o-nas
mumio ałtajskie

Żywe mumio ałtajskie doskonale wpływa na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jest znane na całym świecie jako panaceum przy wielu zachorowaniach. Spektrum jego działania do dziś zaskakuje naukowców na całym świecie.

Pracownicy sklepu cudaznatury.com specjalizują się w wyszukiwaniu naturalnego mumio ałtajskiego, białego mumio – nazywanego również zamiennym olejem, witaminy P bajkalskiej i wielu, wielu innych suplementów i kosmetyków zawierających wyłącznie najlepszy naturalny skład potwierdzony badaniami w laboratoriach.

Nasz asortyment będzie na bieżąco uzupełniany o nowe cuda z natury.

Dane kontaktowe

Hello! Honey sp. z o.o.

os. Bohaterów Września 26

31-621 Kraków

E-mail: kontakt@cudaznatury.com

Infolinia: 690 298 007

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o promocjach i kody rabatowe!