Naturalne wspieranie płodności z mumio shilajit

O swoich problemach w zajściu w ciążę dowiaduje się około półtora miliona par rocznie. Co więcej, dane te dotyczą jedynie naszego kraju. Za taki stan rzeczy odpowiada siedzący tryb życia, zła dieta oraz permanentny stres. Śmiało można powiedzieć, iż niepłodność stała się jedną z chorób cywilizacyjnych. Co zrobić, aby jej uniknąć? Co może nam przynieść pomoc w zajściu w ciążę?

Niepłodność – choroba cywilizacyjna. Czy można jej zapobiec?

Obecnie przeprowadzane statystyki oraz badania są mało optymistyczne. Populacja Polski z roku na rok maleje, a naukowcy przewidują, że tendencja ta będzie się utrzymywać przez dziesiątki kolejnych lat. Wszystkiemu winna jest niepłodność. Światowa Organizacja Zdrowia wylicza, iż na tę przypadłość cierpi już co dziesiąta para na świecie. W Europie problemy z zajściem w ciążę posiada prawie dwadzieścia procent osób w wieku rozrodczym. Wszystko to sprawia,  iż o niepłodności zaczęło się mówić, jako o kolejnej z chorób cywilizacyjnych dwudziestego pierwszego wieku.

Wśród podstawowych przyczyn braku możliwości spłodzenia potomstwa wylicza się przede wszystkim: siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, brak kontaktu z naturą, życie pod presją czasu i w ciągłym biegu. Do tego dochodzi przewlekły i wyniszczający stres, brak odpoczynku, jak również niewłaściwa dieta. O osobach sięgających po różnego rodzaju używki nie trzeba nawet wspominać.

Nasz organizm przestaje być przygotowany do poczęcia dziecka, pomimo sprzyjających warunków zewnętrznych. Na szczęście świadomość społeczna w tym zakresie jest coraz wyższa. Ludzie zaczynają dostrzegać błędy we własnym zachowaniu i dbać o higienę życia. Jedynie takie postępowanie może zahamować lub nawet cofnąć obecnie panujące trendy w dziedzinie płodności.

Mumio shilajit – właściwości wspierające płodność

Oryginalne mumio shilajit to naturalna pomoc w płodności. Substancja ta była znana i popularnie stosowana w lecznictwie już w czasach starożytnych. Mumio jest mieszanką składników organicznych oraz nieorganicznych, łatwo rozpuszczalnych w wodzie. Powstaje w pełni naturalny sposób, a znaleźć je można na wysokogórskich stokach. O dobroczynnym działaniu mumio na płodność można by naprawdę dużo powiedzieć.

Badania wykazują, że dzięki mumio wzmaga się produkcja plemników. Ponadto substancja stymuluje proces spermatogenezy, a sama jakość nasienia znacznie się poprawia. Suplement stosowany jest również na potencję. Mumio sprzyja także płodności u kobiet. Dzięki niemu następuje wzrost estrogenów. Dodatkowo mumio pozytywnie wpływa na przebieg procesu owulacji.

Zaleca się, aby mumio było stosowane jako suplement diety i dodatek dla podstawowej terapii leczenia niepłodności. Jego zastosowanie łącznie z lekami warto skonsultować z lekarzem prowadzącym. Należy stosować jedynie mumio ze sprawdzonych źródeł.

Zostaw komentarz

Kup ten produkt
Zamów przez telefon