Mumio dla sportowców – wsparcie na treningach

Osoby, które regularnie uprawiają sport wymagają specjalistycznej diety, która nie tylko będzie zbilansowana we właściwy sposób, ale także posiadała kompletny zestaw witamin i minerałów pozwalających na zachowanie oraz wzmacnianie formy fizycznej. Prawidłowy sposób odżywiania pomaga we właściwy sposób funkcjonować wszelkim układom wewnętrznym w organizmie i zachować procesy metaboliczne na właściwym poziomie. Doskonałym sposobem na naturalne wzmocnienie dla sportowców jest suplementacja oryginalnym mumio. Dzięki niemu energia podczas treningu zostanie zachowana, a po wysiłku organizm przystąpi do właściwej regeneracji.

Jak mumio pomaga sportowcom?

Żywica górska powstaje na skutek rozkładu materii organicznej oraz nieorganicznej. Znaleźć ją można w wysokich partiach gór, w szczelinach, jaskiniach i uskokach, a więc wszędzie tam, gdzie nie dosięgają wody deszczowe i podziemne. Dzieje się tak z uwagi na fakt łatwej rozpuszczalności mumio w płynach. Substancja od wieków uznawana jest za niezwykle skuteczną w walce o zdrowie organizmu, ponieważ w swoim składzie posiada bogaty wachlarz pierwiastków chemicznych, wśród których prym wiodą: minerały, witaminy, aminokwasy i olejki eteryczne. Te w połączeniu tworzą swoisty biostymulator będący zbawiennym dla zachowania prawidłowych funkcji życiowych organizmów ludzkich, nawet tych narażonych na wysoki wysiłek fizyczny lub związany z czynnikami chorobowymi.

Mumio stanowi naturalny substytut dla sztucznie wytworzonych sterydów anabolicznych. Pod jego wpływem tkanka mięśniowa ulega powiększeniu, a proces ten zachodzi w sposób równomierny. Dodatkowo mumio nie pozostaje obojętne również dla tkanki kostnej. Wzmacnia ją oraz sprzyja szybkiej regeneracji po uszkodzeniach.

Żywica górska jest niezastąpionym sprzymierzeńcem podczas zachodzenia wszelkiego rodzaju procesów metabolicznych komórek. Przede wszystkim poprawia ich nasycenie tlenem, ale też aktywuje enzymy, sprzyja podziałom komórkowym, oczyszcza tkanki z pestycydów oraz herbicydów.

Nie należy zapominać o właściwościach przeciwwirusowych i przeciwbakteryjnych. Są niezbędne nie tylko po doznaniu kontuzji, ale również w trakcie codziennych treningów, kiedy potrzebna jest podwyższona odporność organizmu.

Wpływ mumio na wyniki sportowe

Dla ludzi, którzy aktywnie i regularnie uprawiają sport bardzo ważne jest prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia oraz zachowanie mocnego i wytrzymałego mięśnia sercowego. Tutaj świetnym rozwiązaniem jest sulementacja mumio, ponieważ to powoduje zwiększenie objętości erytrocytów oraz poziomu hemoglobiny we krwi.

Żywica górska wpływa również w korzystny sposób na układ hormonalny. Dzięki niej wskaźniki analiz hormonalnych zostają utrzymane na dobrym poziomie. Ponadto mumio sprzyja przyrostowi masy mięśniowej i znacznie podnosi wydajność treningów.

Energia podczas treningu zostaje podwyższona również dzięki oddziaływaniu testosteronu. Mumio sprzyja jego wytwarzaniu, co pozwala na wykonywanie trudniejszych i bardziej wymagających ćwiczeń. Jednak mumio wpływa korzystnie nie tylko na testosteron, a na pełną gamę hormonów. Dzięki niemu produkowane są one we właściwej ilości i odpowiednim czasie. Sprawia to, iż układy: pokarmowy, sercowo-naczyniowy, nerwowy i rozrodczy funkcjonują we właściwy sposób. Dodatkowo regulowane są procesy metaboliczne.

Naturalne suplementy dla sportowców stanowią doskonałą alternatywę dla tych wytwarzanych na skutek wzmożonych przemian chemicznych. Jednym ze sztandarowych specyfików pochodzenia naturalnego jest żywica górska. Mumio zapewnia naturalne wzmocnienie organizmu. Jest ono w stanie zrekompensować sportowcom brak niezbędnych składników odżywczych, pobudzić metabolizm, zwiększyć poziom hemoglobiny, dostarczyć niezbędnych witamin i minerałów, a także poprawić jakość tkanki mięśniowej. Mumio jest niezbędne również po wysiłku fizycznym. Dzięki niemu regeneracja organizmu po treningu zachodzi sprawniej i efektywniej. Okazuje się więc, że mumio dla sportowców będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Zostaw komentarz

Kup ten produkt
Zamów przez telefon