Mumio – czarne złoto na zdrowe zęby

Piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Wielu o nim marzy i długo szuka sposobów na wybielenie i poprawę kondycji własnych zębów. Okazuje się, że niezastąpioną pomocą w tym zakresie będzie stosowanie specyfików zawierających w swoim składzie naturalne mumio. To obfituje w szereg składników mineralnych i witamin, które są niezbędne w dążeniu do idealnego uzębienia. Sprawdź, czym jest żywica górska i dlaczego odznacza się tak dużą skutecznością!

Naturalnie zdrowe zęby

Fundamentem dla utrzymania zdrowych zębów i dziąseł jest ich regularna higiena oraz wizyty u specjalistów. Jednak pamiętać należy, że nie bez znaczenia będzie też zachowanie właściwie zbilansowanej diety, obfitującej w witaminy i minerały. Naturalne wzmocnienie zębów będzie w stanie zagwarantować nam oryginalne mumio shilajit. To substancja żywiczna, którą zwykło się też nazywać „łzami gór”. Powstaje ona na skutek rozkładu materii organicznej oraz nieorganicznej i występuje w wysokogórskich pasmach. Cechuje się charakterystyczną kleistą konsystencją, ciemnym ubarwieniem oraz zupełną rozpuszczalnością w wodzie, bez pozostawiania osadów. Substancja posiada w swoim składzie szereg dobroczynnych składników, które sprawiają, iż stosowanie mumio na zęby, w szczególności w walce z bakteriami, wirusami, nadwrażliwością i przebarwieniami jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jak stosować mumio na zęby?

Płukanie zębów mumio oraz jego roztworami,  mycie zębów pastami z domieszką mumio oraz stosowanie gum do żucia z tą substancją daje szeroko zakrojone efekty zdrowotne. Mumio wykazuje właściwości antyseptyczne, gojące rany, przeciwbólowe, przyspieszające trawienie, antybakteryjne i oczyszczające szkliwo. Produkty z mumio są doskonałym sprzymierzeńcem w walce z problemami, jakimi są: wypadające zęby, paradontoza, zapalenie dziąseł, zapalenie jamy ustnej, zapalenie przyzębia, zapalenie migdałków oraz żołądka. Mumio niweluje ból zęba i problemy z dziąsłami.

Dzięki właściwościom tonizującym i regenerującym, mumio pomaga zwiększyć odporność organizmu na infekcje o podłożu wirusowym, bakteryjnym oraz grzybiczym. Substancja stabilizuje i normalizuje metabolizm minerałów, wzmacnia strukturę kości oraz zębów, przyspiesza procesy regeneracyjne tkanek, działa przeciwzapalnie oraz bakteriobójczo. Dodatkowo mumio zmniejsza ryzyko powstawania kamienia nazębnego oraz pomaga w usunięciu tego, który już zdążył się zgromadzić, zwiększa wydzielanie śliny, odświeża oddech i eliminuje nieprzyjemny zapach z ust.

Dbanie o zęby z mumio

Wśród wskazań do stosowania mumio w profilaktyce zdrowotnej jamy ustnej znajdują się w szczególności: kompleksowe leczenie chorób zębów i dziąseł, oczyszczenie jemy ustnej z resztek jedzenia, nieświeży oddech, zmniejszone wydzielanie śliny, jak również zapobieganie powstawaniu kamienia nazębnego.

Wśród produktów do higieny zębów, które w swoim składzie zawierają mumio najłatwiej znaleźć: gumy do żucia, tabletki, pastę do zębów, płukanki do ust oraz maści. Jedynym przeciwwskazaniem dla ich stosowania jest indywidualna nietolerancja poszczególnych składników aktywnych znajdujących się w składzie mumio.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kup ten produkt
Zamów przez telefon