Jak naturalnie zwiększyć libido z mumio?

Libido, nazywane również popędem seksualnym to niezwykle złożony proces. Ulega ono zmianom zarówno w cyklu dobowym, jak i miesięcznym, ponieważ zależy nie tylko od gospodarki hormonalnej, ale też od prowadzonego trybu i higieny życia. Sporadyczny brak ochoty na seks nie jest powodem do zmartwień. Gorzej, jeśli stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas. Poznaj przyczyny obniżonego libido oraz naturalne sposoby na jego podniesienie! Sprawdź, dlaczego po zastosowaniu mumio Twoja ochota na seks wzrośnie!

Co to jest libido i czym są spowodowane jego braki?

Libido to popęd seksualny, a więc ochota na seks. To naturalne odczucie każdego dojrzałego płciowo człowieka. Zaspokojenie potrzeb seksualnych należy do potrzeb podstawowych. Libido można by najprościej określić jako stan aktywności seksualnej oraz motywacji i zainteresowania skierowanego w kierunku drugiej osoby, która w danym momencie stanowi obiekt pożądania.

Poziom libido regulują hormony, dlatego zmienia się ono w rytmie dziennym oraz miesięcznym. U kobiet poziom libido związany jest głównie z estrogenami, których największy poziom odnotowuje się w pierwszej fazie owulacji. Po niej następuje wydzielanie się progesteronu zmniejszającego ochotę na seks. Popęd seksualny u mężczyzn warunkowany jest przez testosteron.

Sporadyczne spadki libido mogą być spowodowane zmęczeniem, stresem lub nieodpowiednim poziomem hormonów i są stanem zupełnie naturalnym. Za przewlekłe obniżenie poziomu popędu seksualnego odpowiadają najczęściej: zaburzenia hormonalne, stale przyjmowane leki, używki, przewlekły stres i przemęczenie, problemy w związku, choroby, niewłaściwa dieta oraz niedobór lub nadmiar aktywności fizycznej.

Naturalne sposoby na libido

Problem obniżonego poziomu libido może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jako, że na popęd seksualny wpływa naprawdę wiele czynników, można podejmować wiele kroków w celu przywrócenia ochoty na seks.

Pierwsze z metod mają na celu obniżenie poziomu stresu. W tym zakresie doskonale sprawdzą się techniki relaksacyjne takie, jak: joga, terapia psychologiczna i medytacja. Dodatkowo można postarać się więcej czasu przeznaczać na odpoczynek oraz realizowanie własnego hobby. Nieodzownym elementem sprawności fizycznej i psychicznej jest również odpowiednio zbilansowana dieta.

Jak zwiększyć popęd seksualny z mumio?

Mumio jest niezwykle ciekawą substancją, której bardzo szerokie właściwości godne są poznania. Dzięki dużemu wachlarzowi składników mumio wpływa korzystnie na większość schorzeń i problemów zdrowotnych dotykających ludzki organizm. Jest też dużym sprzymierzeńcem w walce o poprawę sytuacji intymnych pomiędzy partnerami.

Licznie przeprowadzane badania nad oddziaływaniem mumio na ludzki organizm w sposób niepodważalny wskazały na pozytywny wpływ na wzrost popędu seksualnego. Dzieje się tak, ponieważ mumio w swoim składzie posiada cynk, który bierze udział w syntezie testosteronu, selen pomagający utrzymać erekcję i podnoszący jakość spermy oraz witaminę E wspomagającą produkcję plemników ruchliwych i osiąganie ich odpowiedniej ilości. Pozytywne oddziaływanie na układ hormonalny wpływa na zwiększenie libido u kobiet.

Dla zwiększenia skuteczności mumio można je łączyć z naturalnie występującymi afrodyzjakami: korzeniem maca, lubczykiem, liściem Damiana, zielem cząbru, liściem rozmarynu, korzeniem żeń-szenia, kłączem imbiru lub wyciągiem z kory cynamonowca.

Mumio można przyjmować w czystej postaci formie proszku, płynu lub tabletek. Na rynku występują również tabletki na potencję, które w swoim składzie posiadają mumio. Stosowanie  mumio nie posiada praktycznie żadnych skutków ubocznych, a jedynymi przeciwwskazaniami do jego stosowania są alergie oraz okres ciąży i karmienia piersią. Zakup mumio i ciesz się udanym życiem erotycznym!

Zostaw komentarz

Kup ten produkt
Zamów przez telefon